Free UK delivery on all orders above £50
Paieška
Bendrieji filtrai
tik tikslios atitikmenų
Ieškoti pavadinime
Paieška turinio
Ieškoti ištrauka

Privatumas ir slapukai

Mes esame įsipareigoję saugoti jūsų privatumą. Mes naudojame sukauptą informaciją apie jus, kad pagerintume jūsų patirtį internete ir pagerintume jūsų paslaugas. Prašome perskaityti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką.

Kokią informaciją mes renkame? Kaip mes tai naudojame?

Kai kreipsitės į mus, mes galime surinkti iš jūsų tokią informaciją, kaip jūsų vardas, telefonas ir kt.

Mes galime naudoti surinktą informaciją, kad kartais praneštume apie svarbius svetainės funkcionalumo pakeitimus, naujus produktus, paslaugas ir specialius pasiūlymus, kurie, mūsų manymu, jums bus naudingi.

Jei nenorėtumėte gauti šios informacijos, išsami informacija apie tai, kaip pašalinti save iš mūsų prenumeratos sistemos, bus pateikta el. Laiškuose, kuriuos gausite iš mūsų. Įsitikinkite, kad pakeitėte kiekvienos turimos paskyros ar jūsų nurodyto el. Pašto adreso nuostatas.

Kaip mes apsaugome klientų informaciją?

Kaip reikalaujama JK 1984 ir 1998 duomenų apsaugos aktuose, laikydamiesi griežtų saugumo procedūrų laikydami ir atskleisdami informaciją, kurią jūs mums davėte, siekiame užkirsti kelią neteisėtai prieigai. Mūsų saugumo procedūros reiškia, kad kartais galime paprašyti tapatybės įrodymo, kad galėtume jums atskleisti neskelbtiną informaciją.

O „slapukai“?

Slapukai yra nedidelė informacijos dalis, kurią jūsų naršyklė saugo jūsų kompiuterio standžiajame diske. Šiuo metu „Vapestreams Limited“ nenaudojame slapukų.

Ar BENDROVĖ atskleis surinktą informaciją išorės šalims?

Mes neparduodame, neparduodame ir nenuomojame jūsų asmeninės informacijos kitiems. Ateityje galime pasirinkti, ar tai padaryti su patikimomis trečiosiomis šalimis, tačiau galite mums pasakyti, kad nepašalinsite savo sąrašų (informacija bus pateikta el. Laiškų el. Laiškuose, kuriuos gausite iš „Vapestreams Limited“). Taip pat „Vapestreams Limited“ gali pateikti apibendrintą statistiką. apie mūsų klientus, pardavimus, srauto modelius ir susijusią informaciją apie svetainę patikimiems trečiųjų šalių tiekėjams, tačiau šioje statistikoje nebus jokios asmenį identifikuojančios informacijos. Mes nesaugome kreditinės kortelės informacijos ir nebendraujame su kliento informacija su jokiomis 3rd šalimis.

Apibendrinant

Esame įsipareigoję apsaugoti jūsų privatumą. Mes naudojame informaciją, kurią čia surinko „Vapestreams Limited“, norėdami pagerinti jūsų patirtį su mumis. Mes neparduodame, neparduodame ir neišnuomojame jūsų asmeninės informacijos kitiems. Mes galime nuspręsti tai padaryti ateityje su patikimomis trečiosiomis šalimis, bet jūs galite mums tai pasakyti pašalindami save iš mūsų sąrašo. Jei niekada nenorite gauti jokių pranešimų ar specialių pasiūlymų iš mūsų, atsiųskite tuščią el. Laišką pavadinimu „Pašalinti“, kad pakeistumėte savo nuostatas. Nepamirškite pakeisti kiekvienos mums suteiktos el. Pašto paskyros savo nuostatų.

Tavo sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine jūs sutinkate su šios informacijos rinkimu ir naudojimu. Jei „Vapestreams Limited“ nuspręs pakeisti mūsų privatumo politiką, mes apie tai pranešime šiame puslapyje, kad jūs visada žinotumėte, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis ją atskleidžiame.

Papasakokite, ką jūs manote

„Vapestreams Limited“ sveikina jūsų klausimus ir komentarus dėl privatumo.

JK ir Europa Žemiausia Elikvidas Shortfill kainos Garantija
  • VAPE RINKINYS


  • VAPE BAKAI


  • VAIZDO RĖMYS


  • VAPE PRIEDAI
  • POD VAPE RINKINYS


  • IŠPILDYTI VAPO PODAI


  • UŽPILDAMI VAPO PODAI


  • Jūsų krepšelis