Free UK delivery on all orders above £50
Paieška
Bendrieji filtrai
tik tikslios atitikmenų
Ieškoti pavadinime
Paieška turinio
Ieškoti ištrauka

Terminai ir sąlygos

TURITE BŪTI VISI 18, PIRKTI PREKIUS IŠ MŪSŲ Svetainės. REZERVUOJAME TEISĖS PRAŠYTI AMŽIŲ ĮRODYMUS PRIEŠ VYKDAMAS UŽSAKYMĄ.

ŠIOS SĄLYGOS

 • Tai yra sąlygos ir sąlygos, kuriomis „Vapestreams“ apribojo jums elektroninių cigarečių ir susijusių gaminių tiekimą.
 • Prieš pateikdami mums savo užsakymą, atidžiai perskaitykite šias sąlygas. Šie terminai apibūdina, kas mes esame, kaip mes jums pateiksime produktus, kaip jūs ir mes galime pakeisti ar nutraukti mūsų tarpusavio susitarimą, kokių veiksmų imtis iškilus problemoms ir kitą svarbią informaciją, susijusią su įmone ir jos verslo praktika.

KAIP susisiekti su mumis

 • Kaip su mumis susisiekti: Galite susisiekti el [apsaugotas el. paštu]
 • Kreipimasis į klientus: Jei turėsime su jumis susisiekti, mes jums paskambinsime arba parašysime el. Pašto arba pašto adresu, kurį nurodėte užsakydami iš „Vapestreams Ltd.“

UŽSAKYMAS

 • Kai mes priimsime jūsų užsakymą, tai bus patvirtinta „Vapestreams“ el. Laišku
 • Jei dėl kokių nors priežasčių negalime priimti jūsų užsakymo, „Vapestreams“ apie tai informuos el. Paštu ir nebūsite apmokestinti už produktą. Šį nepriėmimą galėjo lemti: produkto nebėra; prekės kainos ar aprašymo klaida; produkto saugos klausimais arba dėl to, kad turime pagrindo manyti, kad jūs iki 18 metų amžiaus ar ne JK gyventojas.
 • Kai priimsime jūsų užsakymą, jums bus suteiktas užsakymo numeris. Kai tik kreipsitės į mus dėl savo užsakymo, tai paspartins reikalus, jei turėsite savo užsakymo numerį.
 • „Vapestreams“ yra draudžiama parduoti tam tikrus elektroninių cigarečių gaminius vartotojams, gyvenantiems ES šalyse, laikantis tam tikrų Tabako gaminių direktyvos nuostatų. „Vapestreams“ gali parduoti visus savo prekių asortimentus JK ir kitose ES nepriklausančiose šalyse gyvenantiems vartotojams. Jei gaminiui, kurį norite nusipirkti, taikomas vienas iš šių apribojimų, išsiregistravimo metu jums bus pranešta.
 • Jei gyvenate ne JK, tada jūs esate atsakingi už tai, kad produktai, kuriuos užsisakėte iš mūsų, atitiktų jūsų šalyje galiojančius vietinius įstatymus ir kad jūs prisiimate atsakomybę už šių prekių importą į savo šalį. „Vapestreams“ neprisiima jokios atsakomybės už gaminius, kuriems muitinės negali patekti arba kurie neatitinka jūsų šalyje galiojančių įstatymų.
 • Pagal „Vapestreams“ įstatymai neleidžia parduoti e-cigarečių ar susijusių gaminių visiems, jaunesniems nei 18 metų, ir pasilieka teisę prieš vykdydami užsakymus paprašyti amžiaus įrodymo.

MŪSŲ GAMINIAI

 • Produktų vaizdai mūsų svetainėje yra skirti tik iliustracijai ir, nors „Vapestreams“ stengėsi tiksliai parodyti spalvas, žiūrovo įrenginys spalvas gali rodyti šiek tiek skirtingai, o tai reiškia, kad tikrasis produktas gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje rodomų vaizdų.
 • Produkto pakuotė gali skirtis nuo pavaizduotos tinklalapio paveikslėliuose. Kadangi pakuotė neatitinka „Vapestreams“ svetainėje pavaizduoto paveikslo, tai nėra tinkama priežastis grąžinti prekę.
 • „Vapestreams“ rekomenduoja prieš pradėdami jį naudoti, perskaitydami savo gaminio instrukcijas, nes, vartojant visus „ecigarette“ gaminius, kyla pavojus saugumui.

JŪSŲ TEISĖS PADARYTI PAKEITIMUS

 • Jei norite pakeisti jūsų užsakytą produktą, praneškite mums ir mes informuosime jus, jei tai įmanoma. Jei įmanoma, informuosime jus apie visus produkto kainos pokyčius, tiekimo laiką ar bet ką kita, kas gali pasikeisti dėl jūsų prašymo. Tada paprašysime patvirtinti, ar norite tęsti pakeistą įsakymą. Jei negalime atlikti pakeitimo arba pakeitimo atlikimo rezultatai jums yra nepriimtini, galite atšaukti užsakymą

MŪSŲ TEISĖS PADARYTI PAKEITIMUS

 • „Vapestreams“ gali pakeisti produktą:
  atspindėti teisinių ir norminių reikalavimų pokyčius.
 • atlikti nedidelius techninius pakeitimus ir patobulinimus.

TEIKIAMI PRODUKTAI

 • Pristatymo išlaidos bus aiškiai nurodytos svetainėje.
 • „Vapestreams“ praneš jums, kada mes jums pateiksime produktus užsakymo proceso metu, ir mes jums pristatysime prekes kaip įmanoma greičiau. Bet kokiu atveju prekės bus pristatytos per 30 dienas nuo tos dienos, kai „Vapestreams“ priėmė jūsų užsakymą.
 • Jei produkto tiekimas vėluoja dėl įvykio, kurio negalime kontroliuoti, mes kaip įmanoma greičiau susisieksime su jumis, kad jus informuotume ir imtumėmės priemonių, kad sumažintume vėlavimo poveikį. Jei „Vapestreams“ atliks šiuos veiksmus, mes nebūsime atsakingi už įvykio sukeltus vėlavimus. Jei kyla rimto vėlavimo rizika, galite susisiekti su mumis, norėdami baigti užsakymą ir gauti grąžinamąją išmoką už produktus, už kuriuos sumokėjote ir kurie nebuvo pristatyti.
 • Jei po nepavykusio pristatymo jums per 14 dienas neorganizuojate pristatymo ir nerenkate produktų iš pristatymo sandėlio, produktai bus grąžinti mums. Kai „Vapestreams“ gaus produktus atgal, mes susisieksime su jumis dėl tolesnių instrukcijų ir galime nuskaičiuoti už papildomas pristatymo išlaidas
 • Gaminys tampa jūsų atsakomybe nuo tada, kai pristatome produktą jūsų nurodytu adresu, jūs tampate teisėtu produkto savininku, kai mes jums jį išsiunčiame.

JŪSŲ TEISĖS

 • Jūsų teisės priklauso nuo to, ar jūsų įsigytame gaminyje nėra nieko blogo, kaip mes pasielgėme, ir nuo dienos, kurią nuspręsite atšaukti:
 • Jei tai, ką nusipirkote, yra klaidinga arba neteisingai aprašyta, galite turėti teisinę teisę reikalauti, kad produktas būtų pataisytas ar pakeistas, arba susigrąžinti dalį ar visus pinigus.
 • Jei ką tik apsigalvojote apie produktą, galbūt galėsite susigrąžinti pinigus, jei pasibaigs apsisprendimo laikotarpis. Tai gali būti išskaičiuota ir jūs turėsite apmokėti bet kokių prekių grąžinimo išlaidas.
 • Jei atšauksite užsakymą dėl toliau nurodytos priežasties, mes grąžinsime jums visas grąžintinas sumas už visus produktus, kurie nebuvo pateikti.
  Priežastys:
  „Vapestreams“ papasakojo apie jūsų užsakyto produkto kainos ar aprašymo klaidą ir norite atšaukti užsakymą;
  yra rizika, kad produktų tiekimas gali būti labai atidėtas;
  jūs turite įstatyminę teisę nutraukti sutartį dėl to, ką padarėme neteisingai.
 • Jei esate JK gyventojas, daugumai internetu įsigytų produktų turite juridinę teisę per 14 dienas apsigalvoti ir gauti grąžinamąją išmoką.
 • , Jūs neturite teisės persigalvoti dėl higieniškai saugių, higieniškai saugių produktų, jei atidarėte produktus, kai juos gavote.
 • Turite 30 dienas nuo tos dienos, kai jūs arba jūsų paskirtas asmuo gausite prekes, kad pakeistumėte savo mintis apie jūsų užsakymą, nebent jūsų prekės pristatomos keliais pristatymais per skirtingas dienas. Tokiu atveju jūs turite iki 30 dienų nuo tos dienos, kai gavote paskutinį pristatymą, norėdami pakeisti savo mintis apie savo užsakymą.
 • Mes apmokėsime grąžinimo išlaidas, jei prekės yra nekokybiškos ar neteisingai aprašytos;
  Visomis kitomis aplinkybėmis (įskaitant atvejus, kai naudojatės savo teise apsigalvoti) turite sumokėti grąžinimo išlaidas.
 • Kaip mes jums grąžinsime pinigus; Mes grąžinsime jums kainą, kurią sumokėjote už produktus, įskaitant pristatymo išlaidas, tuo būdu, kurį naudojote mokėjimui. Tačiau mes galime daryti išskaitas iš kainos, kaip aprašyta žemiau.
 • Jei naudojatės savo teise apsigalvoti:
  a) Mes galime sumažinti jūsų kainos grąžinimą (išskyrus pristatymo išlaidas), kad būtų atspindėtas bet koks prekių vertės sumažėjimas, jei tai lėmė tai, kad jas tvarkydavote tokiu būdu, kuris neleistų parduotuvėje. Jei grąžinsime jums sumokėtą kainą, kol negalėsime patikrinti prekių ir vėliau sužinosime, kad sutvarkėte jas nepriimtinu būdu, turite sumokėti mums atitinkamą sumą.
  b) Didžiausia grąžinimo suma už pristatymo išlaidas bus išlaidos pristatymui pigiausiu mūsų siūlomu pristatymo būdu. Pvz., Jei mes siūlome produktą pristatyti per 1-3 dienas už vieną kainą, bet jūs pasirenkate, kad produktas būtų pristatytas per 24 valandas už didesnę kainą, mes grąžinsime tik tai, ką būtumėte sumokėję už pigesnį pristatymo variantą.
 • „Vapestreams“ grąžins jums visas lėšas kuo greičiau; jei apsigalvosite dėl savo užsakymo, pinigai bus grąžinti per 14 dienų nuo tos dienos, kai iš jūsų grąžinsime produktą. Produktai turėtų būti grąžinti „Vapestreams Ltd“, 381E skyriui, Jedburgh Court, Team Valley, Gateshead, NE11 0BQ. Prašome įsitikinti, kad pakuotėje nurodėte savo kontaktinius duomenis ir užsakymo numerį.

PRODUKTŲ KLAUSIMAI

 • Jei turite klausimų ar nusiskundimų dėl prekės, susisiekite su mumis el [apsaugotas el. paštu] arba telefonu 01670 330130, alternatively, galite parašyti mums „Vapestreams Ltd“, 381E skyriuje, Jedburgh Court, Team Valley, Gateshead, NE11 0BQ.
 • Jei norite pasinaudoti savo teisėmis atmesti produktus, turite juos mums išsiųsti. Pašto išlaidas apmokėsime. Susisiekite su klientų aptarnavimo tarnyba tel [apsaugotas el. paštu] dėl išsamesnės informacijos.

JEI PREKĖS KLAIDŽIOS

 • Labai retais atvejais įsigytos prekės gali būti sugedusios dėl nenumatytų ar nežinomų gamybos gedimų. Tokio pobūdžio klausimus siekiame išspręsti greitai ir sąžiningai, tai galima padaryti susisiekus su mumis tel [apsaugotas el. paštu] arba telefonu 01670 330130, alternatively, galite parašyti mums „Vapestreams Ltd“, 381E skyriuje, Jedburgh Court, Team Valley, Gateshead, NE11 0BQ

KAINA IR MOKĖJIMAS

 • Prekės kaina (su PVM) bus kaina, nurodyta užsakymo puslapyje pateikus užsakymą. Mes visomis išgalėmis stengiamės užtikrinti, kad jums patariamo produkto kaina būtų teisinga.
 • Jei PVM tarifas keičiasi nuo jūsų užsakymo datos iki prekės tiekimo dienos, mes pakoreguosime jūsų sumokėtą PVM tarifą, nebent jūs jau sumokėjote visą prekę prieš įsigaliojant PVM tarifo pakeitimui.
 • Yra tikimybė, kad, nepaisant visų pastangų, kai kurie mūsų parduodami produktai gali būti neteisingai įkainoti. Prieš priimdami užsakymą, „Vapestreams“ paprastai patikrina kainas, kad, jei teisinga produkto kaina jūsų užsakymo dieną yra mažesnė nei nurodyta kaina jūsų užsakymo dieną, mes apmokestinsime mažesnę sumą. Jei teisinga produkto kaina jūsų užsakymo dieną yra didesnė už jums nurodytą kainą, prieš priimdami jūsų užsakymą susisieksime su jumis dėl jūsų nurodymų.
 • Priimame mokėjimus kreditinėmis (VISA, MasterCard, American Express ir Diners Club) arba debeto kortelėmis (VISA ir MasterCard). Prieš išsiuntimą už prekę reikia sumokėti.

NUOSTOLIAI AR ŽALOS

 • Jokiu būdu neatmetame ir neribojame savo atsakomybės prieš jus ten, kur tai būtų neteisėta. Tai apima atsakomybę už mirtį ar kūno sužalojimą, padarytą dėl mūsų aplaidumo ar darbuotojų, atstovų ar subrangovų aplaidumo; už sukčiavimą ar apgaulingą klaidingą pateikimą arba už jūsų teisinių teisių, susijusių su parduodamais produktais, pažeidimą.
 • „Vapestreams“ neatsako už verslo nuostolius. Mes tiekiame produktus tik buitiniam ir asmeniniam naudojimui. Jei produktus naudosite kokiais nors komerciniais, verslo ar perpardavimo tikslais, mes nebūsime atsakingi prieš jus už prarastą pelną, verslo praradimą, verslo pertraukimą ar verslo galimybių praradimą.

JŪSŲ ASMENS INFORMACIJOS NAUDOJIMAS

 • Mes naudosime jūsų pateiktą asmeninę informaciją:
  a) tiekti produktus jums;
  b) apdoroti jūsų mokėjimą už produktus; ir
  (c) jei sutikote su tuo užsakymo proceso metu, suteikti jums informacijos apie panašius mūsų teikiamus produktus. Galite bet kada nustoti tai gauti, atsiųsdami mums el. laišką adresu [apsaugotas el. paštu], alternatively, galite parašyti mums „Vapestreams Ltd“, 381E skyriuje, Jedburgh Court, Team Valley, Gateshead, NE11 0BQ
 • Mes suteiksime jūsų asmeninę informaciją tretiesiems asmenims tik tais atvejais, kai įstatymai reikalauja arba leidžia mums tai padaryti.

 

JK ir Europa Žemiausia Elikvidas Shortfill kainos Garantija
 • VAPE RINKINYS


 • VAPE BAKAI


 • VAIZDO RĖMYS


 • VAPE PRIEDAI
 • POD VAPE RINKINYS


 • IŠPILDYTI VAPO PODAI


 • UŽPILDAMI VAPO PODAI


 • Jūsų krepšelis