Free UK delivery on all orders above £50
Paieška
Bendrieji filtrai
tik tikslios atitikmenų
Ieškoti pavadinime
Paieška turinio
Ieškoti ištrauka

2020 m. Spalio mėn. Meskite rūkyti

Posted on spalio 6, 2020

2020 m. Spalio mėn. Mesti rūkyti. Pradėkite vartoti skysčius

2020 m. Spalio mėn. Meskite rūkyti

Jei ieškote priežasties mesti rūkyti arba pereiti prie „vaping eliquid“ skysčių, tai šiais metais beprecedentis „Covid-19“ protrūkis neabejotinai buvo ženklas, kurio laukėte, ir mums visiems priminė, kaip svarbu išlaikyti patys sveiki ir tinkami.

Šį spalį rūkantieji Anglijoje raginami pirmiausia laikyti plaučius, stiprinti imuninę sistemą ir palengvinti kvėpavimą prieš artėjantį gripo sezoną, dalyvaudami 2020 m. Spalio mėn.

Visuomenės sveikatos Anglija neseniai atnaujino savo išvados apie garavimą, tačiau kai kurios pagrindinės išvados, kurias jie nurodė, buvo:

 • Vapers teigė, kad uždraudus aromatizuotus elitinius skysčius, jie bus atgrasyti nuo garų vartojimo produktų, kurie padėtų jiems mesti rūkyti arba sumažinti jų rūkymą. Tai taip pat galėtų pastūmėti dabartinius garus link neteisėtų produktų.
 • Panašiai kaip ir ankstesniais metais, duomenys apie mesti rūkyti Anglijoje rodo, kad bandant mesti rūkyti gaminį atskirai arba kartu su licencijuotais vaistais, sėkmės rodikliai yra lyginami, jei ne didesni nei vien tik su licencijuotais vaistais.

Anglijos visuomenės sveikatos specialistai pripažįsta, kad žmonėms, mėginantiems mesti rūkyti visam laikui, lengviau elgtis, nei šaltiems kalakutams, arba naudoti pakaitinę nikotino terapiją.

Net karališkasis gydytojų koledžas pripažino elektroninių cigarečių ir garavimo poveikį žmonėms, norintiems mesti rūkyti arba sumažinti nikotino suvartojimą.

Taigi net patys medicinos specialistai yra sakę, kad garavimas yra naudingas skystieji per cigarečių rūkymą.

2020 m. Spalio mėn. Mesti rūkyti - pradėkite rūkyti

Kaip galite tikėtis iš mūsų adresu Garų garai mes esame dideli garavimo šalininkai ir nauda, ​​kurią rūkaliai gali gauti, perėję prie rūkymo, o niekada nebuvo taip lengva pradėti tuos pokyčius patiems dalyvaujant „Stoptober 2020“.

El. Cigaretės ir skystieji skysčiai nedegina tabako. Tai tik šildo skystį viduje ir nesudaro deguto ar anglies monoksido. Tai yra du labiausiai žalingi elements tabako dūmuose.

Skystyje paprastai yra nikotino, propilenglikolio ir (arba) augalinio glicerino ir bet kokių kvapiųjų medžiagų, kurias pasirenkate.

 

2020 m. Spalio mėn. Mesti rūkyti. Pradėkite vartoti skysčius

Finansinė nauda pereinant prie „Vaping“:

Garavimo kaina yra gera vertė, kai ją pridedate prie cigarečių pirkimo išlaidų.

Vidutinė 20 cigarečių pakelio kaina yra 12.73 svaro, o jei rūkote visą 20 dienos per dieną 365 dienas, tai išeina kaip 4646.45 svarai, o tai yra didžiulė kaina, kurią dabar galite pamatyti, ir tai tik cigaretėms niekada Oro gaivikliai ir visas papildomas plovimas, kurį atliksite, kad pašalintumėte drabužių kvapą, tokie dalykai prisideda!

Žiūrint, garavimo kaina yra daug mažesnė:

Tai yra tinkamas pradinis rinkinys iš Uvelo sūkurys - paprastai 23.99 svarai, bet šiuo metu parduodami už 9.99 svarų, skirtingi prekės ženklai gali turėti skirtingas kainas, tačiau geri pradinių rinkinių kaina paprastai mažėja, o kaip premiją galite tai tiesiog įkrauti per USB, o tai reiškia, kad baterija nekainuoja!

Dabar jums reikia skysčių - 50 ml buteliukas paprastai užtruks apie savaitę ir vidutiniškai kainuoja apie 7.99 svarus, taigi, jei padauginsime iš 52 savaičių, tai bus maždaug 415 svarų sterlingų ir jei po kiekvieno nikotino butelį mes siūlome jiems už 99p, kad padidėtų iki 467.48 svarų už jūsų visų metų atsargas.

Tada jums reikės ritinių. Paprastai mes sakome, kad pakeiskite ritinius kas dvi savaites, jei naudojate tą patį skystą skonį ir stiprumą - pirmiau pateiktam pradinio rinkinio rinkiniui mes rekomenduosime tai ritės iš „Uwell Whirl“ jie yra po 4 pakuotes, todėl kas du mėnesius dėžutė už dabartinę 6.99 svaro kainą bus naudinga, o ritės keitimui tai bus 41.94 svarai sterlingų per metus.

Taigi laikas visuotinei sumai:

 • 9.99 svarai už pradinį rinkinį
 • 467.48 svarai sterlingų per metus
 • 41.94 svaro sterlingų per metus pakaitinėms ritėms

Naudojant aukščiau pateiktus pavyzdžius, tai kainuoja 519.41 svaro sterlingų per metus. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, tai gali pakilti ar sumažėti, bet ne daug, todėl yra ir finansinė nauda, ​​kad garuojate!

 

Dirbkime kartu ir paverskime šį „Stoptober 2020“ tuo, kur žengsite žingsnį, nustosite rūkyti ir pereisite prie „Vaping“!

JK ir Europa Žemiausia Elikvidas Shortfill kainos Garantija
 • VAPE RINKINYS


 • VAPE BAKAI


 • VAIZDO RĖMYS


 • VAPE PRIEDAI
 • POD VAPE RINKINYS


 • IŠPILDYTI VAPO PODAI


 • UŽPILDAMI VAPO PODAI


 • Jūsų krepšelis